ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ “ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ” ΘΕΣΠΙΕΣ – ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ
![](https://www.aliartos.gov.gr/wp-content/uploads/2020/07/Πρόσκληση_1.8.2020.jpg)
Η έναρξη των εκδηλώσεων θα γίνει το Σάββατο 1 Αυγούστου στις 7.00 μμ στο μνημείο του Δημόφιλου στις Θεσπιές,ενώ η εκκίνηση του αγώνα θα δοθεί στις 8.00μμ από τον Υφυπουργό Αθλητισμού κο Αυγενάκη Λευτέρη.
Με σύνθημά ” Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ”” σας περιμένουμε να γιορτάσουμε την ” ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΦΙΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΩΝΙΔΑ ,2500 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ”
Γεώργιος Π. Ντασιώτης
Δήμαρχος Αλιάρτου -Θεσπιέων