Έργο Ύδρευσης στο Δήμο μας
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Σε πλήρη εξέλιξη βρίσκεται το έργο ύδρευσης από τις Δημοτικές γεωτρήσεις του Κεφαλαρίου προς την δεξαμενή του…………..Δείτε το Δελτιο Τύπου.αγωγός ύδρευσης
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Σε πλήρη εξέλιξη βρίσκεται το έργο ύδρευσης από τις Δημοτικές γεωτρήσεις του Κεφαλαρίου προς την δεξαμενή του…………..Δείτε το Δελτιο Τύπου.αγωγός ύδρευσης
Τηλέφωνο: 22683-50.211
Email: info@aliartos.gov.gr